Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 23, 2022

Кремль звинувачують у масштабних кібератаках

Автор:

|

Жовтень 04, 2018

|

Рубрика:

Кремль звинувачують у масштабних кібератаках

Міністр закордонних справ Великої Британії Джеремі Хант заявив у четвер, 4 жовтня, що російська військова розвідка неодноразово влаштовувала «безсистемні і безрозсудні» кібератаки на політичні інститути, компанії, ЗМІ та спортивні організації по всьому світу.

Це твердження базується на висновках фахівців. Експерти британського Національного центру з кібербезпеки (NCSC) зазначають, що Головне розвідувальне управління (ГРУ) міністерства оборони Росії «майже напевно» причетне до діяльності хакерських угруповань APT 28, Sofacy, Sednit, Sandworm, «Кіберхаліфат», «КіберБеркут» і низки інших. Зокрема, російських хакерів вважають винними в атаках на Всесвітнє антидопінгове агентство WADA в Швейцарії в 2017 році, Демократичну партію США в 2016 році і один з британських телеканалів у 2015 році.

Велика Британія разом з союзниками має намір «відповісти спробам ГРУ підірвати міжнародну стабільність», наголосив міністр. Минулого місяця стало відомо про намір британського Міністерства оборони і Центру урядового зв’язку створити кібервійська для протидії російській загрозі.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply