Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 23, 2021

Кремль зазнав удару ціною у $ 5 мільярдів

Автор:

|

Серпень 22, 2018

|

Рубрика:

Кремль зазнав удару ціною у $ 5 мільярдів

Агенція «Reuters» у середу, 22 серпня, повідомляє, що швейцарський банк «Credit Suisse» заморозив пов’язані з Росією активи на таку величезну суму. До такого заходу довелося вдатися, щоб не потрапити під санкції США.

Імена власників заморожених рахунків не уточнюються. У статті, оприлюдненій агенцією «Reuters», наголошено, що Швейцарія залишається у заможних громадян Росії однією з країн, куди вони найчастіше виводять кошти. У російському парламенті (Державній думі) рішення банку назвали «ударом по долару і репутації фінансових інститутів».

22 серпня вступили в силу нові санкції США щодо Росії через отруєння колишнього подвійного агента Сергія Скрипаля і його доньки Юлії у британському місті Солсбері. У Вашингтоні переконані, що Москва порушила американський закон про контроль над хімічною та біологічною зброєю і заборону його військового застосування.

Зараз в Конгрес США внесено черговий законопроект, що посилює санкції через передбачуване втручання Росії в американські вибори. В очікуванні цих нових обмежень різко подешевшав рубль. Російський прем’єр Дмитро Медведєв порівняв анонсоване посилення санкцій США з оголошенням економічної війни.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply