Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 25, 2022

Кремль запрошує Терезу Мей на футбол

Автор:

|

Липень 04, 2018

|

Рубрика:

Кремль запрошує Терезу Мей на футбол

Про це у середу, 4 липня, повідомляє «Радіо Свобода» з посиланням на газету «The Guardian». Видання пише, що після того, як збірна Англії вийшла у чвертьфінал чемпіонат світу з футболу, російська влада надіслала очільниці уряду Великої Британії Терезі Мей нове запрошення відвідати змагання.

Як твердять, пані прем’єр-міністр наразі не збирається порушувати оголошений її ж кабінетом бойкот чемпіонату світу в Росії. Однак не можна з упевненістю стверджувати, як вона вчинить, якщо англійська збірна вийде у фінал.

Тереза ​​Мей – велика прихильниця футболу. Британська преса пише в середу, що через хвилювання вона не дивилася напередодні серію пенальті у матчі між Колумбією і Англією, яка врешті-решт завершилася перемогою англійців і їх виходом у чвертьфінал.

Офіційний Лондон оголосив про політичний бойкот чемпіонату світу в Росії після отруєння в Солсбері колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля та його дочки Юлії, в якому Британія звинуватила Росію. Було оголошено, що на чемпіонат не приїдуть члени королівської родини та міністри кабінету.

Світлина Reuters: футболісти збірної Англії святкують перемогу над Колумбією.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply