Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 16, 2021

Кремль висилає британських дипломатів

Автор:

|

Березень 17, 2018

|

Рубрика:

Кремль висилає британських дипломатів

У суботу, 17 березня, у Міністерство закордонних справ (МЗС) Росії був викликаний Посол Великої Британії в Москві Лорі Брістоу. Йому вручили ноту про те, що Росія висилає 23-х британських дипломатів, які повинні покинути країну в тижневий термін. Крім того, припинять роботу генеральне консульство Сполученого Королівства у Санкт-Петербурзі та офіс Британської Ради у Москві.

Як сказано у повідомленні прес-служби МЗС, такі кроки здійснено «у відповідь на провокаційні дії британської сторони і бездоказові звинувачення Російської Федерації у зв’язку з подією в м.Солсбері (Великобританія) 4 березня ц.р.». Судячи з цієї цитати,  кремлівська пропаганда вдалася тут до використовуваного щодо російської агресії на Донбасі принципу «их там нет» і робить вигляд, наче абсолютно не причетна до замаху на батька і доньку Скрипалів.

Британська Рада створена у 1934 році й працює у більш ніж у 100 країнах світу. У Росії діє понад двадцять років, розвиваючи двосторонні відносини і сприяючи культурному обміну між двома державвами. Офіс займався проектами у сфері мистецтва, освіти і навчання англійської мови. Як зазначає ВВС, нинішні заходи російської влади позначаться не тільки на британських дипломатах, а й на багатьох росіянах. Постраждають ті, хто навчався на курсах англійської мови, організованих Британською Радою, а також жителі Санкт-Петербурга і Північного-Заходу Росії, які не зможуть отримувати британські візи в петербурзькому генконсульстві і будуть змушені їздити за ними у Москву.

Світлина: офіс Британської Ради у Москві.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply