Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 30, 2022

Кремль розглядає ситуацію навиворіт

Автор:

|

Липень 25, 2017

|

Рубрика:

Кремль розглядає ситуацію навиворіт

Спеціальний представник адміністрації США для переговорів щодо врегулювання ситуації на сході України Курт Волкер, побувавши у районі бойових дій на Донбасі, заявив, що у Вашингтоні активно обговорюють можливість постачання озброєння українському війську. Зокрема, він сказав: «Захисні озброєння – такі, які дозволять Україні захищатися і, наприклад, виводити з ладу танки, насправді допоможуть змінити плани Росії».

А змінювати свої плани кремлівське керівництво вперто не бажає. 25 липня стало відомо про реагування на цю новину прес-секретаря російського президента Дмитра Пєскова. Відповідаючи на запитання ВВС, він наголосив: «Ми вже неодноразово говорили, що будь-які дії, які будуть провокувати напруженість на лінії розподілу і в цілому стимулювати ситуацію, і без того непросту, вони будуть нас лише віддаляти від моменту врегулювання цього внутрішньоукраїнського питання». Між тим, боятися оборонної зброї може лише той, що готується йти у наступ.

Цікаво, що Курт Волкер наче очікував таких слів. Бо напередодні попередив: «Я не роблю прогнозів щодо наших намірів. Це предмет подальшого обговорення, рішень не прийнято, але я думаю, що доводи про те, що це може спровокувати Росію або обнадіє українську сторону, вивертають всю ситуацію навиворіт».

Світлина прес-центру штабу АТО: Курт Волкер (у центрі) від час недавнього візиту на Донбас.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply