Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 27, 2022

Кремль намагається облити брудом «Стіну»

Автор:

|

Липень 30, 2018

|

Рубрика:

Кремль намагається облити брудом «Стіну»

Інтернет-газета «Українська правда» у понеділок, 30 липня, наводить думки колишнього прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка з приводу проекту «Стіна», який він вважає однією із своїх успішних справ. Нагадаємо, що йдеться про інженерну споруду на українсько-російському кордоні, з приводу якої лунало чимало критики аж до звинувачень у корупції.

«Москва відкрито не бажає мати кордон між Україною та Росією. Тому Кремль докладає величезних зусиль, щоб завадити або дискредитувати будь-який прикордонний проект», – заявив екс-прем’єр. Він називає «Стіну» частиною одного з найбільших досягнень уряду після Майдану та зусиль усього українського народу. А на звинувачення Арсеній Яценюк прореагував так: «Навіть якщо підрядники та місцеві чиновники щось вкрали (а розслідуванню доведеться це довести у суді), яким чином може бути залучений у це прем’єр-міністр?».

Станом на сьогодні «Стіна» складається із 170 кілометрів траншей, 72 кілометрів огорожі, 165 кілометрів патрульної дороги, 19 кілометрів наземної смуги, обладнаної сейсмічними датчиками для виявлення руху об’єктів вагою понад 60 кілограмів, і чотири прикордонні пости з 17-метровими сторожовими вежами, оснащеними камерами спостереження та тепловізорами.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply