Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 23, 2021

Кремль демонструє ознаки здорового глузду

Автор:

|

Січень 27, 2018

|

Рубрика:

Кремль демонструє ознаки здорового глузду

Залишається, правда, невідомим – робиться це щиро чи лише заради того, щоб хоч трішки поправити свій агресивний образ в очах світової громадськості. Втім, як би там не було, але 27 січня російська агенція ТАСС оприлюднила кілька важливих заяв помічника президента Росії Владислава Суркова за підсумками його зустрічі із Спеціальним представником США на переговорах щодо України Куртом Волкером. Вона відбулася напередодні у місті Дубаї.

Зокрема, констатовано, що позиції Російської Федерації і Сполучених Штатів у вирішенні низки гуманітарних проблем Донбасу повністю збігаються. Як приклад, названо обмін утримуваними особами, відкриття додаткових пропускних пунктів, забезпечення мешканців Донбасу послугами зв’язку.

Владислав Сурков також заявив, що «Дубайський пакет» американських пропозицій щодо розгортання місії ООН на південному сході України виглядає як такий, що цілком може бути реалізованим. Головним у ньому помічник російського президента назвав досить докладний план поетапного розгортання місії в ув’язці з реалізацією політичних пунктів Мінських угод. Як сказано далі, в Росії будуть уважно вивчати ці пропозиції, після чого запросять Курта Волкера і його колег на нову зустріч.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply