Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 23, 2022

Креативна пропозиція Олексія Навального

Автор:

|

Листопад 28, 2018

|

Рубрика:

Креативна пропозиція Олексія Навального

Відомий російський опозиціонер Олексій Навальний у середу, 28 листопада, оголосив про запуск проекту «Розумне голосування». Його мета – перемогти  на регіональних виборах «Єдину Росію» – партію Володимира Путіна. Наприклад, у Москві і Санкт-Петербурзі в 2019 році.

Олексій Навальний звертає увагу на те, що правляча в Росії партія завжди займає перше місце з результатом 30-35 відсотків, а решта голосів розподіляються між кількома опозиційним кандидатам. Звідси й пропозиція – всім об’єднатися і проголосувати за того опозиційного кандидата, у якого більше шансів на перемогу. Як показали розрахунки, аби залишити «Єдину Росію» на другому місці, необхідно, щоб за одне прізвище проголосували три відсотки з тих, хто раніше не ходив на вибори, і третина від тих, хто традиційно голосує за опозиціонерів.

Кандидата з найбільшими шансами на успіх буде називати сама команда Олексія Навального на засадах «чесного і об’єктивного аналізу». Сам він так прокоментував це: «Партії домовитися не зможуть і не стануть. А ми домовимося. Принаймні, спробуємо».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply