Новини для українців всього свту

Sunday, May. 16, 2021

Красногорівка оговтується після ворожих обстрілів

Автор:

|

Квітень 29, 2017

|

Рубрика:

Красногорівка оговтується після ворожих обстрілів

Це давнє козацьке поселення, а нині прифронтове місто Донеччини, зазнало варварської атаки окупантів. Вони вели вогонь по мирних кварталах з озброєння бойових машин піхоти (БМП) та мінометів двох калібрів. Позиції терористів знаходилися у Старомихайлівці на тимчасово непідконтрольній Україні території. У підсумку пошкоджено сім приватних будинків мирних громадян. Дякувати Богу, ніхто з них не постраждав. Представники Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін (СЦКК) і поліції, обходять оселі, що зазнали руйнувань, фіксують їх характер та масштаби.

А оприлюднене 29 квітня зведення прес-центру штабу АТО інформує про подальше зростання напруженості у зоні бойових дій. Збільшилося число обстрілів. Минулої доби контрольовані кремлівською владою бандформування відкривали вогонь 70 разів. У тому числі з 120-ти та 82-міліметрових мінометів, зенітних установок ЗУ-23-2, озброєння панцерної техніки. Триває злочинна діяльність російських снайперів.

Є і скорботна звістка. Загинуло двоє захисників України. Поранено ворожим вогнем шістьох. Тому не дивно, що підрозділи Збройних Сил України відкривали вогню у відповідь.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply