Новини для українців всього свту

Saturday, May. 21, 2022

Красногорівка: черговий злочин окупантів

Автор:

|

Травень 28, 2017

|

Рубрика:

Красногорівка: черговий злочин окупантів

Його терористи,  заслані та підтримувані Кремлем, скоїли у неділю, 28 травня. Вранці впродовж майже трьох годин вони обстрілювали житловий сектор міста. Ворожі набої  влучили у відділення неврології та швидкої допомоги Красногорівської районної лікарні, пробили дах школи №2 чим викликали займання, пошкодили житлові будинки. Цього тижня місто вже зазнавало вогневої атаки, у лікарні щойно встигли вставити вибиті шибки. Офіцери української сторони Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін (СЦКК) наголошують: «Черговий варварський обстріл тих самих кварталів населеного пункту підтверджує, що бандити б’ють по життєво важливих об’єктах Красногорівки цілком свідомо та цілеспрямовано, і що для них не існує ніяких законів гуманізму та правил ведення війни».

За даними поліції пожежі в школі і лікарні ліквідовані. Постраждали три жінки. Дві з них перебували у лікарні. Поліцейські обходять пошкоджені будинки і надають допомогу мирним жителям.

Зведення прес-центру штабу АТО, оприлюднене 28 травня, інформує, що за минулу добу контрольовані російською владою бандформування 49 разів відкривали вогонь по українських підрозділах. При цьому застосовували заборонене Мінськими угодами озброєння. Під час бойових дій 8 українських військовослужбовців зазнали поранень.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply