Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 20, 2021

Корисна контрабанда з країни-агресора

Автор:

|

Лютий 27, 2019

|

Рубрика:

Корисна контрабанда з країни-агресора

Про неї у середу, 27 лютого, розповів на брифінгу генеральний прокурор України Юрій Луценко. Він фактично визнав, що наша держава отримує частину деталей для військової техніки контрабандою з Росії.

За його словами, значна кількість вузлів і агрегатів виготовляється виключно в Росії, а створення такого виробництва на території України потребуватиме «мільярдних капіталовкладень». А тому в останні роки більшість з цих запчастин українська оборонна промисловість отримує від волонтерів та підприємців, які контрабандним способом доставляють їх з території Російської Федерації. Сказавши про це, Юрій Луценко зробив несподіваний як для генерального прокурора висновок: «За часів війни, для воюючої країни, я вважаю це прийнятним». Залишається почекати, як на визнання факту такої контрабанди в інтересах оборони України відреагує керівництво країни-агресора.

Нагадаємо, що днями українські ЗМІ повідомили про можливу причетність до розкрадань в оборонній сфері чиновників і бізнесменів з оточення Президента Петра Порошенка. За даними видання «Bihus.info» (програма «Наші гроші»), син першого заступника секретаря Ради національної безпеки і оборони (РНБО) продавав контрабандні російські деталі українським підприємствам в 2-4 рази дорожче за їхню реальну вартість. Петро Порошенко зажадав від правоохоронних органів провести термінову перевірку інформації, викладеної у журналістському розслідуванні.

Світлина: Юрій Луценко.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply