Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 16, 2021

Кортеж президента-втікача ніхто не обстрілював

Автор:

|

Січень 25, 2018

|

Рубрика:

Кортеж президента-втікача ніхто не обстрілював

У четвер, 25 січня, в Оболонському районному суді Києва під час розгляду справи про державну зраду Віктора Януковича дав свідчення працівник Управління державної охорони Олесь Шаран. Він виклав деякі подробиці втечі колишнього президента, оскільки був на той час у числі його охоронців.

Зокрема, свідок заявив, що йому нічого не відомо про нібито озброєний напад на президентський кортеж у лютому 2014 року. Це було сказано у відповідь на твердження одного з адвокатів Віктора Януковича про те, що «18-19 лютого відбувся напад, коли були пошкоджені авто президента і були скоєні постріли в бік кортежу президента». Проте свідок згадав лише про один випадок, що стався у ті дні – невідомі особи один раз палками вдарили по машині.

Водночас, відповідаючи на запитання адвоката екс-президента Віталія Сердюка, колишній охоронець підтвердив, що на шляху з Харкова до Криму літак з Віктором Януковичем повинен був приземлитися під погрозою застосування бойової авіації.

За свідченнями Олеся Шарана у Харкові транспорт для подальшого пересування Віктора Януковича та осіб, що його супроводжували, надав тодішній голова облдержадміністрації Михайло Добкін.

Світлина УНІАН: Михайло Добкін і Віктор Янукович.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply