Новини для українців всього свту

Thursday, Jun. 24, 2021

Корпорація «Богдан» презентувала нову українську бронемашину «Барс-8»

Автор:

|

Березень 22, 2016

|

Рубрика:

Корпорація «Богдан» презентувала нову українську бронемашину «Барс-8»

павр

Українська автомобілебудівна корпорація «Богдан» повідомила про успішне завершення випробувань нової бронемашини тактичного призначення «Барс-8». Бронеавтомобіль відповідає вимогам Міністерства оборони і Міністерства внутрішніх справ України і готовий надійти на озброєння Збройних сил України та Національної гвардії.
Перший «Барс» був розроблений на Черкаському автомобілебудівному заводі корпорації «Богдан» в 2014 році. Після проведення випробувань було ухвалене рішення про модернізацію бронемашини та покращення її технічних характеристик. Свої пропозиції внесли і представники Міноборони і МВС.
Маса бронеавтомобіля – 8 тонн, він оснащений бронею класу STANAG 4569 Level 2, яка витримує постріл в упор зі зброї калібру 7,62 міліметра. Лобове скло куленепробивне, днище автомобіля і сидіння екіпажу і десанту захищені від вибухів мін еквівалентом до 6 кілограмів тротилу.
Крім екіпажу (2 людини), «Барс-8» може перевозити 6 військовослужбовців у повному спорядженні.
На даху бронемашини є люк, а також передбачена можливість установки кулемета, автоматичного гранатомета або бойового модуля.
Розробники «Барса-8» повідомили, що ця бронемашина може випускатися в різних версіях – десантній, патрульній, вантажній, санітарній. Вартість бронемашини «Барс-8» – близько 200 тисяч доларів.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply