Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 16, 2021

Корейські клопоти концерну BMW

Автор:

|

Серпень 03, 2018

|

Рубрика:

Корейські клопоти концерну BMW

Як повідомляє у п’ятницю, 3 серпня, агенція AFP, міністерство державних територій, інфраструктури і транспорту Республіки Корея оголосило про початок розслідування щодо цього потужного німецького виробника автомобілів. Наголошується, що це рішення прийняте під тиском громадськості через часті самовільні займання легковиків. З початку року зафіксовано вже 28 таких випадків.

За наявними даними, 17 південнокорейських клієнтів BMW звернулися до суду з вимогою відшкодування збитку. Як очікується, найближчим часом до перших позивачів можуть приєднатися ще десятки розлючених клієнтів.

Минулого тижня BMW оголосив про відкликання на станції технічного обслуговування 106 тис. 317 машин. Більшість становлять різні модифікації дизельних автомобілів третьої і п’ятої серії. А загалом під відкликання потрапили 42 модифікації, що випускалися з березня 2011 року по листопад 2016 року. Агенція DPA дізналася, що виробники побачили загрозу загоряння через можливий дефект в системі рециркуляції відпрацьованих газів.

Світлина DPA: автомобілі BMW в очікуванні навантаження в порту.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply