Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 27, 2022

Концерт, що став викликом окупантам

Автор:

|

Липень 20, 2018

|

Рубрика:

Концерт, що став викликом окупантам

Фоторепортажі про нього інтернет-видання розмістили у п’ятницю, 20 липня. А сам концерт напередодні дав широко відомий український гурт «Бумбокс» на адміністративній межі з Кримом. Сцену встановили неподалік пункту пропуску «Каланчак» у Херсонській області. При цьому так, щоб була повернута у бік анексованого півострова. А ще встановили банер з написом «Free Sentsov, Free Crimea».

Лідер гурту Андрій Хливнюк наголосив: «Акція зі звільнення політичних в’язнів триває не один рік, а з початку окупації Криму. Вона набула величезнго резонансу, і мене дуже тішить, що саме в цей рік, можливо, через голодування Сенцова, весь світ піднявся на підтримку наших ув’язнених, чиїм символом став Олег Сенцов».

Відзначається також, що організатори не очікували побачити стільки глядачів. Дістатися їм сюди нелегко. Отож, спершу планували виступити у чистому полі. Арт-директор Білоруського Вільного театру Микола Халезін розповів, що 10 днів тому Андрій Хливнюк висловив думку звернутися до Криму. «Почали обговорювати. Прийшли до ідеї зіграти концерт для вкраденої землі. Знаючи, що ця земля почує і побачить, що для неї співають пісні. Це, скоріше, художня акція, ніж просто концерт», – розповів білоруський гість. Втім, він приїхав не на екскурсію, а працювати. Концерт i зйомка відбулися за спільним з Білоруським Вільним Театром проектом створення документального фільму «Return Ticket». Ним мають на меті привернути увагу світової спільноти до проблеми незаконної окупації частини територій нашої держави, до порушення прав людини, до звільнення політичних в’язнів кремлівського режиму.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply