Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 22, 2021

Контакти Москви з ультраправими ФРН

Автор:

|

Лютий 14, 2019

|

Рубрика:

Контакти Москви з ультраправими ФРН

Їх ретельно вивчить Федеральне відомство з охорони конституції ФРН (BfV), повідомляє у четвер, 14 лютого, видання медіагрупи «Das RedaktionsNetzwerk Deutschland» (RND). Журналісти розповідають про підсумки засідання в Потсдамі, у якому брали участь керівники BvF і представники відомств з охорони конституції у федеральних землях. Такий пильний інтерес викликаний можливим втручанням Кремля у майбутні вибори депутатів Європарламенту, а також у парламентські вибори у трьох землях на сході Німеччини.

Найбільше уваги учасники засідання у Потсдамі, за даними RND, надали можливим зв’язкам з Москвою партії «Права» (Die Rechte). На думку експертів спецслужб ФРН, у крайніх правих німецьких партіях Кремль бачить своїх можливих союзників у спробах дестабілізувати Захід. Обговорено також і зв’язки з Росією партії «Альтернатива для Німеччини». Зокрема згадали й приватну поїздку до Москви деяких членів цієї правопопулістської партії на чолі з її колишнім лідером Фрауке Петрі у лютому 2017 року. Тоді був зафрахтований приватний літак, причому, як повідомляли ЗМІ, витрати оплатила російська сторона.

За даними BfV, Росія, вирішуючи завдання можливого втручання у вибори в Європарламент і земельні вибори в ФРН, спирається на кремлівські ЗМІ. До раніше відомих телеканалу «Russia Today» (RT) і радіостанції «Супутник» додалися й інші, що діють на території Німеччини.

Архівна світлина: учасники правоекстремістської акції у Німеччині.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply