Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 23, 2022

Конституційний Суд України відкрив провадження щодо розпуску Ради

Автор:

|

Травень 30, 2019

|

Рубрика:

Конституційний Суд України відкрив провадження щодо розпуску Ради

30 травня Конституційний Суд оголосив про те, що на засіданні 4 червня визначить форму провадження у справі щодо указу Президента про розпуск Верховної Ради восьмого скликання.
Про це йдеться у порядку денному, оприлюдненому на сайті КСУ, повідомляє Укрінформ.

Зокрема зазначається, що 4 червня на засіданні Великої палати Конституційного Суду відбудеться “розгляд питання щодо визначення форми конституційного провадження у справі за конституційним поданням 62 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України (конституційності) Указу Президента України “Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів”.

Як повідомив у Facebook народний депутат Максим Бурбак, Конституційний Суд України зареєстрував провадження за заявою групи нардепів, які потребують визнати незаконним указ Президента Володимира Зеленського про розпуск Верховної Ради.Він опублікував лист судді-доповідача Віктора Кривенка, в якому повідомляється про відкриття конституційного провадження.

Як відомо, Президент Володимир Зеленський 20 травня під час інавгураційної промови оголосив про розпуск парламенту. 21 травня він підписав указ про дострокове припинення повноважень парламенту та призначення виборів на 21 липня.

About Author

meest-online.com

Comments are closed.

Leave A Reply