Новини для українців всього свту

Monday, May. 16, 2022

Конфуз через стару версію гімну Німеччини

Автор:

|

Лютий 12, 2017

|

Рубрика:

Конфуз через стару версію гімну Німеччини

Він став у неділю,12 лютого однією з найбільш популярних тем в інтернет-просторі. А почалося усе з матчу тенісного Кубка Федерації між командами США і Німеччини, що відбувся на Гаваях. Перед поєдинком першого кола між Андреа Петкович, яка представляє Німеччину, та американкою Алісон Ріск за традицією міжнародних змагань були виконані державні гімни. Але з незрозумілих причин виконавець проспівав частину тексту, яку заборонили ще у 1945 році як нацистську. Так пролунала стара версія німецького гімну, яка починається словами «Німеччина понад усе». Офіційним гімном Веймарської республіки «Пісня про Німеччину» стала в 1920-х роках. Проте після Другої світової війни частину тексту з тим «понад усе» перестали виконувати і тепер текст німецького гімну починається з колишнього третього куплета, що славить «єдність, правосуддя і свободу».

Асоціація тенісу Сполучених Штатів принесла свої вибачення спортсменам і вболівальникам. В офіційній заяві з цього приводу висловлено жаль та запевнення, що помилка більше не повториться.

Цікаво, що найбільше висловлювала обурення Андреа Петкович – німецька тенісистка сербсько-боснійського походження: «Цей епізод абсолютно обурливий і образливий. Це найгірше, що зі мною відбувалося, особливо на Кубку Федерації». Вона навіть спершу мала намір піти з корту. Але таки вийшла на гру і поступилася американці з рахунком 6-7 і 2-6.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply