Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 30, 2023

Конфлікт на Донбасі названо непорозумінням

Автор:

|

Січень 14, 2019

|

Рубрика:

Конфлікт на Донбасі названо непорозумінням

Президент Білорусі Олександр Лукашенко у понеділок, 14 січня, зустрівся з лідером проросійського руху «Український вибір» Віктором Медведчуком. Як відомо, він є кумом Володимира Путіна. Окрім того, виступає як переговірник у Мінському процесі. Повідомляючи про цю зустріч, білоруська агенція БЕЛТА назвала Віктора Медведчука «українським політичним і державним діячем».

Білоруський лідер не приховував свого інтересу у цій розмові. «Ви володієте інформацією і про політику, цю внутрішню політичну кухню, яка зараз розгортається. З точки зору нашої подальшої поведінки – Білорусі – нам дуже важлива ваша інформація. Ви повинні мене якось зорієнтувати у цій ситуації», –  зазначив Олександр Лукашенко. Про сам конфлікт на Донбасі він сказав: «Це непорозуміння (інакше не назвеш) треба закінчувати».

Також білоруський Президент вжив вислів «наша рідна Україна», сказав, що дуже вболіває за те, що відбувається на українській землі, і не вперше нагадав, що коріння його роду «між Черніговом і Києвом». Він також повідомив, що до 150 тисяч громадян України свого часу приїхали у Білорусь, рятуючись від лихоліття, і їм надали рівні умови і права з білорусами.

Світлина агенції БЕЛТА.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply