Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 22, 2021

Компліменти міністру від кандидатки у Президенти

Автор:

|

Лютий 22, 2019

|

Рубрика:

Компліменти міністру від кандидатки у Президенти

Їх Юлія Тимошенко виловила у п’ятницю, 22 лютого, на прес-конференції. Зазвичай, лідерка партії «Батьківщина» жорстко критикує чинну владу, але для очільника Міністерства внутрішніх вправ (МВС) Арсена Авакова було зроблено виняток.

На запитання про зустрічі та домовленості між ними, що відбулися у протягом останніх місяців, Юлія Тимошенко відповіла: «Я дуже радію тому, що перший раз в історії політичних виборів міністр внутрішніх справ не буде прикривати фальсифікації, підкупи, які будуть здійснюватися діючим президентом». Вона також висловила віру в те, що «МВС і Арсен Аваков будуть абсолютно віддано працювати, щоб фальсифікацій і підкупу не відбулося, і щоб узагалі країна бачила, що реально за лаштунками президентських виборів».

Стосовно особистих зустрічей з міністром, то за словами Юлії Тимошенко, всі вони були викликані необхідністю подати заяви про злочин: в одній йшлося про «масовий підкуп виборців» командою Петра Порошенка, в іншій містилося прохання перевірити, чи сфальшований державний реєстр виборців.

Архівна світлина: Юлія Тимошенко і Арсен Аваков.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply