Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 3, 2022

Компанія «Антонов» йде назустріч лоукостерам

Автор:

|

Липень 19, 2017

|

Рубрика:

Компанія «Антонов» йде назустріч лоукостерам

Коли ірландська авіакомпанія Ryanair оголосила, що через непорозуміння з керівництвом аеропорту «Бориспіль» скасовує запланований вихід на український ринок, це викликало небезпідставні хвилювання. Чи не станеться так, що через протидію вітчизняних структур для українських пасажирів стануть малодоступними чи й взагалі недоступними дешеві квитки на рейси перевізників-лоукостерів? От тоді й виникла ідея сконцентрувати їх на аеродромі в Гостомелі під Києвом. Він належить Державному підприємству (ДП) «Антонов», отже не працює з пасажирами, а тому ніхто тут не боїться конкуренції.

19 липня Інтернет-портали України повідомили, що у ДП «Антонов» зацікавилися можливістю надавати аеродром в Гостомелі до послуг низько-бюджетних авіакомпаній. Більше того, вже сформована робоча група для підготовки бізнес-плану з використання аеродрому «Київ-Антонов» (селище Гостомель) для обслуговування лоу-кост авіакомпаній.

Цей аеродром має належну сертифікацію, здатен приймати і відправляти повітряні судна цілодобово протягом всього року. Зараз використовується як порт для вантажних літаків і проведення льотних випробувань. Новий напрямок буде корисним і самому аеропорту, і навколишньому регіону завдяки створенню нових робочих місць.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply