Новини для українців всього свту

Saturday, May. 21, 2022

Комік балотуватиметься у президенти України?

Автор:

|

Грудень 04, 2017

|

Рубрика:

Комік балотуватиметься у президенти України?

Таку ймовірність електронні ЗМІ України почали обговорювати з понеділка, 4 грудня. А все тому, що за даними сайту Міністерства юстиції у державі з’явилася нова політична партія – «Слуга народу». І це одразу дало підстави аналізувати кілька промовистих збігів.

«Слуга народу» є назвою сатиричного телевізійного серіалу, в якому розповідається, як простий вчитель став президентом України і боровся з корупцією та олігархами. У першому сезоні стрічка набрала понад 98 мільйонів переглядів. Фільм є продуктом популярної в Україні студії «Квартал 95». Її юристом з 2013 року працює Іван Баканов. І саме він вказаний як керівник нової політичної сили.

А роль президента України у фільмі «Слуга народу» зіграв художній керівник студії «Квартал 95» актор комедійного жанру й шоумен Володимир Зеленський. Тому не виключено, що він (принаймні як технічний кандидат) братиме участь у наступних президентських виборах. Втім, ще невідомо як можуть закінчитися такі жарти. Адже актор Рональд Рейган став колись 40-м  президентом США. Врешті, чинний господар Білого дому Дональд Трамп теж брав участь в зйомках фільмів і був ведучим реаліті-шоу.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply