Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 16, 2021

Коментар про злі жарти російських тюремників

Автор:

|

Серпень 12, 2018

|

Рубрика:

Коментар про злі жарти російських тюремників

Російська агенція ТАСС у неділю, 12 серпня, офіційно інформує, що управління Федеральної служби виконання покарань Ямало-Ненецького автономного округу спростувало інформацію про те, начебто український політв’язень Олег Сенцов був вивезений з колонії №8 у місті Лабитнангі. Таким чином перекреслено сподівання, викликані повідомленнями у низці ЗМІ.

У ніч на неділю російська журналістка Вікторія Івлєва, посилаючись на свої джерела, розповіла про літак з Олегом Сенцовим на борту, який вилетів з Салехарда і, можливо, прибуде до Києва. Але пізніше вона ж написала, що, скоріш за все, над нею посміялися і повідомили недостовірну інформацію.

Ситуацію у неділю прокоментувала уповноважена з прав людини українського парламенту Людмила Денісова. На її думку поширювати неправдиву інформацію щодо Олега Сенцова можуть безпосередньо працівники колонії «Білий ведмідь» у Лабитнангі. Вона заявила, що там «так шуткують із журналістами та громадянами, які думають, що налагодили контакт з працівниками у колонії». Людмила Денісова знає, про що твердить, адже впродовж кількох днів намагалася зустрітися з Олегом Сенцовим і марно простояла перед воротами колонії.

Світлина: Людмила Денісова біля колонії «Білий ведмідь» у Лабитнангі.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply