Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 24, 2022

Команда Петра Порошенка вже готується до виборів

Автор:

|

Липень 26, 2018

|

Рубрика:

Команда Петра Порошенка вже готується до виборів

Інтернет-видання «РБК-Україна» оприлюднило у четвер, 26 липня, статтю з промовистим заголовком «На низькому старті». З неї дізнаємося, що оточення чинного Президента України починає активну виборчу кампанію, незважаючи на те, що сам він офіційно й надалі зберігає мовчання про свої плани балотуватися на другий термін. Джерело інформації не назване, але сказано, що це близькі соратники Петра Порошенка.

Як вони твердять, виборча риторика буде вибудовуватися навколо сильної армії, безвізового режиму та єдиної церкви. Головним стратегом майбутньої виборчої кампанії названий народний депутат, виходець зі Львова Ігор Гринів. Він, як відомо, був ключовою фігурою і на попередніх виборах. Згодом обіймав посаду голови парламентської фракції Блоку Петра Порошенка, але дуже несподівано і без виразних пояснень залишив її торік навесні.

Співрозмовники «РБК-Україна» також розповіли про майже щоденні спеціальні наради, які Президент проводить у своїй адміністрації почергово з представниками однієї-двох областей. Обговорюють майбутню виборчу кампанію у регіонах.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply