Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Команда Міхеїла Саакашвілі анонсувала створення власної політичної сили

Автор:

|

Березень 14, 2016

|

Рубрика:

Команда Міхеїла Саакашвілі анонсувала створення власної політичної сили

main

Команда одеського губернатора Міхеїла Саакашвілі має намір створити політичну партію, яка візьме участь у виборах до Верховної Ради. Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook написав заступник Саакашвілі Олександр Боровик.

“У найближчий час ми зможемо представити політичну програму, по суті, вона є передвиборчою. Це буде правоцентристська, фіскально-консервативна і соціально-ліберальна програма. Ми плануємо побудувати демократичну, європейську партійну організацію, де лідери будуть обиратися демократичним шляхом”, – заявив він.

При цьому Боровик піддав різкій критиці нинішню політичну еліту країни, нагадавши, що президент Петро Порошенко був одним із батьків-засновників Партії регіонів, а прем’єра Арсенія Яценюка назвав “постсовдеповським політиком і бюрократом».

Також Боровик вважає, що “Порошенко терпіти не може Яценюк, але не може знайти іншу кандидатуру на пост прем’єра”. “Я б вже зараз говорив, що політична еліта повністю збанкрутувала. Це призведе до нових виборів”, – упевнений він.

Нагадаємо, в останні місяці Саакашвілі активно розкручує свій “Рух за очищення”, зокрема, шляхом проведення антикорупційних форумів у різних містах України.

 

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply