Новини для українців всього свту

Tuesday, May. 11, 2021

Колишнього голову СБУ викликає на допит… СБУ!

Автор:

|

Вересень 19, 2017

|

Рубрика:

Колишнього голову СБУ викликає на допит… СБУ!

Лідер партії «Справедливість» Валентин Наливайченко очолював Службу безпеки України (СБУ) з грудня 2006-го року до березня 2010-го і ще кілька місяців після Революції Гідності. А зараз його самого викликають на допит у відомство, яким він керував.

Про це повідомив сам Валентин Наливайченко, заявивши 19 вересня на брифінгу: «За вказівкою президента Порошенка тривають репресії і переслідування активістів… і навіть мій виклик на допит в СБУ – сфабрикований, він спрямований на те, щоб залякати таких, як я, таких, хто заявляє про боротьбу з корупцією». Екс-очільник спецслужби має намір відвідати її післязавтра. Як твердить, піде з документами, що доводять незаконний зв’язок оточення Порошенка і керівництва СБУ з Федеральною служкбою безпеки (ФСБ) Росії.

Інтернет-видання «Українська правда» оприлюднила у вівторок фотокопію листа за підписом заступника голови СБУ Олега Фролова. У ньому чиновник звертається до ФСБ з проханням надіслати завірені копії документів, які стосуються Валентина Наливайченка.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply