Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 26, 2022

Колишній подвійний агент Сергій Скрипаль одужує

Автор:

|

Травень 18, 2018

|

Рубрика:

Колишній подвійний агент Сергій Скрипаль одужує

У п’ятницю, 18 травня, оприлюднено офіційну інформацію, що його виписали з лікарні. Він перебував там від початку березня після отруєння нервово-паралітичною речовиною у британському місті Солсбері. У спеціальній заяві керівництво шпиталю називає виписку «важливим етапом» у процесі одужання пацієнта. Донька Сергія Скрипаля Юлія була виписана з лікарні і доставлена ​​у безпечне місце 9 квітня.

Керуючий директор клініки Кара Чарльз-Беркс відзначила старанну роботу і професіоналізм медиків.

Нагадаємо, що екс-працівник російського Головного розвідувального управління (ГРУ) Сергій Скрипаль і його дочка Юлія були виявлені непритомними у Солсбері 4 березня. За даними британської влади, вони були отруєні високотоксичною речовиною «Новачок», розробленою в СРСР. Британські спецслужби вважають, що цю отруту виготовили у Росії.

Інцидент призвів до серйозної кризи у відносинах між країнами Заходу і Росією. Великобританія поклала відповідальність за злочин на Москву. Союзники Лондона підтримали цю позицію. Близько трьох десятків країн оголосили про висилку російських дипломатів на знак солідарності з Британією, Росія у відповідь теж почала висилати західних дипломатів.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply