Новини для українців всього свту

Tuesday, May. 11, 2021

Коли компромат випереджає призначення

Автор:

|

Квітень 13, 2016

|

Рубрика:

Коли компромат випереджає призначення

MICT_n__16-04-13__04_компромат

Одне з двох. Або в Україні майже не залишилося чесних політиків, яких не лячно призначити на відповідальну посаду. Або вітчизняна майстерність знаходити компромат заслужила свого рядка у Книзі рекордів.

Принаймні ще перед тим як на засіданні парламентської фракції «Блоку Петра Порошенка» кандидатом на посаду міністра фінансів у новому уряді оголосили Олександра Данилюка, він вже був звинувачений у тому, що водночас є директором двох лондонських компаній. Їх назви – Rurik Real Estate Investment Limited та Cee Investment & Advisory LLP.

Як першоджерело інформації вказують представника організації «Громадський контроль» Ігоря Прохоренка. Оприлюднено конкретні суми капіталів у фунтах стерлінгів та Інтернет-посилання на реєстри. Можуть сказати, що пан Данилюк ще не призначений міністром. Так, але він і без того є високопоставленим державним службовцем. Адже працює заступником глави Адміністрації Президента України з 25 вересня.2015 року і представником Президента України у Кабінеті Міністрів України з 17 липня 2014 року.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply