Новини для українців всього свту

Friday, May. 20, 2022

Коли горять легкозаймисті матеріали

Автор:

|

Лютий 03, 2017

|

Рубрика:

Коли горять легкозаймисті матеріали

Пожежа, що сталася 3 лютого у Києві на Подолі, виявилася настільки великомасштабною, що про неї повідомили навіть провідні інформаційні агенції світу. А вогню й не могло бути мало. Адже загорівся склад паливно-мастильних матеріалів Київського суднобудівельно-судноремонтного заводу. Тобто, видовище – наче у кадрах голлівудських фільмів. Тільки, що справжнє…

Як повідомив прес-центр Державної служби з надзвичайних ситуацій, полум’я охопило площу приблизно у три тисячі квадратних метрів. Пожежники прибули на місце оперативно і значними силами – два десятки основної та спеціальної пожежно-рятувальної техніки та майже сотня вогнеборців. Попри те, що горіли легкозаймисті матеріали, загасити їх вдалося порівняно швидко. Причини лиха з’ясовуються. І найважливіше – жертв та потерпілих немає.

Київський суднобудівельно-судноремонтний завод є одним з найстаріших підприємств цієї галузі в Україні. Йому вже виповнилося 120 років. Деякі корпуси мають історичну цінність. Вони вогнем не зачеплені. Склад обладнали в окремому приміщенні.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply