Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 24, 2022

Коаліція у Верховній Раді припинила своє існування

Автор:

|

Травень 17, 2019

|

Рубрика:

Коаліція у Верховній Раді припинила своє існування

Голова фракції від партії «Народний фронт» Максим Бурбак

Партія «Народний фронт» на засіданні Верховної Ради України оголосила про вихід з коаліції «Європейська Україна», тим самим заблокувавши можливість дострокового розпуску парламенту. Про це повідомляє «Українська правда».

«Коаліція, яка була створена в 2014 році, виконала свої завдання. Вона голосувала за всі важливі законопроекти конституційною більшістю », – заявив голова фракції «Народний фронт» Максим Бурбак. За його словами, до такого рішення членів партії змусили «нові обставини», які «вимагають максимальної консолідації державницьких сил в парламенті». Бурбак закликав Раду сформувати нову коаліцію з «нової порядком денним».

Після виходу «Народного фронту» з коаліції Голова Верховної Ради Андрій Парубій оголосив про припинення діяльності коаліції “Європейська Україна” з 17 травня і закликав народних депутатів розпочати консультації з формування нової.

Напередодні радник новообраного президента України Володимира Зеленського Дмитро Разумков заявив, що після вступу на посаду глава країни розпустить Верховну Раду через відсутність в ній коаліції. При цьому Зеленський готовий допомогти депутатам «наостанок виконати хоча б частину тих обіцянок, які вони давали раніше», зазначив Разумков.

Після припинення діяльності коаліції у прес-службі Зеленського прозвучав новий коментар:

“Сьогодні одна з фракцій у Верховній Раді вирішила вийти з “коаліції”. Але як можна вийти з того, чого немає? Фактично коаліції не існує вже три роки – з того часу, як її залишили фракції “Самопомочі”, “Батьківщини” та Радикальної партії Олега Ляшка. Тож нинішня гра у парламенті – чергове свідчення того, що депутатам байдуже до людей, які їх обрали. Подовжити своє безтурботне існування для них важливіше”, – йдеться у повідомленні.

Коаліція депутатських фракцій «Європейська Україна» була створена в листопаді 2014 року. Тоді в неї увійшли фракції від «Блоку Петра Порошенка», «Народного фронту», «Самопомочі», «Радикальної партії» і «Батьківщини», останні три пізніше залишили її.

About Author

meest-online.com

Comments are closed.

Leave A Reply