Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 31, 2023

«Книгу добра» презентують у Литві

Автор:

|

Січень 10, 2019

|

Рубрика:

«Книгу добра» презентують у Литві

У четвер, 10 січня, тут розпочалася неформальна зустріч експертів у справах безпеки «Snow Meeting». Вона традиційно відбувається у місті Тракай, що неподалік Вільнюса, вже удванадцяте і триватиме два дні.

Про свою участь завчасно оголосили понад сто дипломатів, радників, депутатів та експертів з п’ятнадцяти країн. У їх числі посадовці, пов’язані з НАТО та установами Європейського Союзу. Виступлять очільники зовнішньополітичних відомств Латвії, Словаччини та України – Едґар Рінкєвічс, Мірослав Лайчак і Павло Клімкін. Учасники «Snow Meeting» обговорюють питання збереження сильних трансатлантичних відносин та зміцнення Північноатлантичного альянсу, який цього року відзначає 70-річчя. Чимало уваги надається загрозам з боку Росії та можливості реагування на них. Також обговорюються ініціативи, які стосуються обороноздатності Європейського Союзу.

Відомо також, що група дітей з України презентує в Литві міжнародний соціальний проект «Книга добра», до якого приєдналися понад 300 тисяч людей з усієї України. Презентацію заплановано здійснити під час зустрічі міністра закордонних справ Литви Лінаса Лінкявічюса і його українського колеги Павла Клімкіна. «Книга добра» вже була передана Папі Франциску, Вселенському Патріарху Варфоломію і главам низки іноземних держав.

 

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply