Новини для українців всього свту

Friday, May. 7, 2021

КНДР завдала удару по США… Віртуального

Автор:

|

Квітень 19, 2017

|

Рубрика:

КНДР завдала удару по США… Віртуального

Ситуація на Корейському півострові стає щось більш вибухонебезпечною. Той факт, що ракетний удар було лише імітовано, не повинен заспокоювати. Адже сама ця демонстрація свідчить, що агресивні наміри керівництва Корейської Народно-Демократичної Республіки (КНДР) зайшли вже надто далеко.

Отож тут, як повідомляє південнокорейська агенція Yonhap із посиланням на ЗМІ Пхеньяна, презентували симульоване відео ракетної атаки на невідоме місто Сполучених Штатів Америки. Сталося це під час святкувань з нагоди дня народження засновника КНДР Кім Ір Сена. На відео балістична ракета середньої дальності долає Тихий океан та знищує одне з умовних міст США. Після цього на екрані показали прапор США, що горить на тлі кладовища. Під час демонстрації на сцені виступав військовий оркестр, а глядачі із захопленням плескали у долоні.

Нагадаємо, нещодавно представники США сповістили розвідувальні служби Великої Британії про можливість превентивного удару по Північній Кореї. За словами радника президента Дональда Трамипа з питань нацбезпеки Герберта Макмастера, наявних потужностей у регіоні вистачить, щоб нейтралізувати ядерну програму КНДР. Постійні погрози, що чуються з Пхеньяна, вже примусили Японію вдатися до підвищених заходів безпеки.

Світлина: військовий парад у КНДР.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply