Новини для українців всього свту

Monday, May. 23, 2022

КНДР попереджає про загрозу ядерної війни

Автор:

|

Грудень 03, 2017

|

Рубрика:

КНДР попереджає про загрозу ядерної війни

У понеділок, 4 грудня, починаються спільні військово-повітряні навчання США і Південної Кореї. Маневри отримали назву «Vigilant Ace» і за планом триватимуть п’ять днів. У них візьмуть участь близько 12 тисяч американських військовослужбовців, понад 230 бойових літаків, включаючи багатоцільові винищувачі п’ятого покоління Lockheed Martin F-22 Raptor і бомбардувальники Lockheed Martin F-35 Lightning II.

Політичне і військове керівництво Корейської Народно-Демократичної Республіки (КНДР)  вже заявило, що сприймає цей вишкіл як «явну і всебічну провокацію», що може привести до застосування атомної зброї. Відповідальність за можливу ескалацію конфлікту офіційний Пхеньян покладає на Сполучені Штати, які називає «палієм війни». Про це у неділю, 3 грудня, повідомила газета Центрального комітету Трудової партії Кореї «Нодон сінмун».

Нагадаємо, що у КНДР 28 листопада здійснено черговий запуск балістичної ракети. Вона була випущена в напрямку Японського моря і впала в 250 кілометрах від узбережжя Японії.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply