Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 16, 2022

КНДР погрожує війною у відповідь на маневри США і Південної Кореї

Автор:

|

Березень 23, 2016

|

Рубрика:

КНДР погрожує війною у відповідь на маневри США і Південної Кореї

павр

КНДР в черговий раз погрожує вжити рішучих контрзаходів у відповідь на американо-південнокорейські маневри, що відбуваються в даний час. В опублікованій сьогодні заяві Комітет КНДР за мирне об’єднання Кореї повідомив про готовність революційної армії розгорнути війну, щоб “знищити Сполучені Штати і їх південнокорейських прихильників”.

Пхеньян “не має наміру більше терпіти жорстокі військові провокації США і Південної Кореї”, зазначив комітет після початку 22 березня чотириденних маневрів кораблів ВМС США і Республіки Корея. Тренування є частиною масштабних південнокорейських та американських навчань Foal Eagle, що проходять в країні.

“У маневрах, що проходять в Жовтому і Японському морях, беруть участь близько 50 кораблів і підводних човнів з обох сторін, включаючи атомний авіаносець ВМС США John C. Stennis (CVN-74), а також літаки”, – повідомило південнокорейське міністерство оборони. В ході тренувань відпрацьовуються дії з пошуку і знищення підводних човнів, повітряних цілей і кораблів умовного противника, ідуть бойові стрільби.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply