Новини для українців всього свту

Saturday, May. 8, 2021

КНДР погрожує ударом революційних сил

Автор:

|

Квітень 23, 2017

|

Рубрика:

КНДР погрожує ударом революційних сил

У неділю, 23 квітня, авіаносець військово-морських сил США «Карл Вінсон» і кораблі супроводу проводили військові навчання з японським флотом в Філіппінському море. А тим часом, як повідомив того ж дня сайт ВВС, державні ЗМІ Корейської Народно-Демократичної Республіки (КНДР) оголосили, що цей потужний американський корабель, який прямує до Корейського півострова, може бути потоплений одним ударом.

Такого змісту заява спершу з’явилася у коментарі газети «Нодон сінмун», що виходить у Пхеньяні та є головним друкованим органом Трудової партії Кореї. Випадково чи зумисне, але текст розмістили під статтею про відвідування північнокорейським лідером Кім Чен Ином свиноферми. У редакційному коментарі чітко наголошено: «Наші революційні сили готові потопити одним ударом атомний авіаносець США». Далі автори додали, що такий удар по «великому звірові» стане демонстрацією військової могутності КНДР.

Ще одна газета, «Мінджіу Чосон», написала, що армія готова завдати таких нещадних ударів по ворогах, після яких ті не зможуть оговтатися.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply