Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 27, 2022

Ключові посадовці команди Порошенка подали у відставку

Автор:

|

Травень 17, 2019

|

Рубрика:

Ключові посадовці команди Порошенка подали у відставку

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін написав заяву про відставку. Про це він заявив у відеозверненні у Facebook. Мінвсир має намір направити заяву до Верховної Ради після інавгурації Володимира Зеленського 20 травня.

«Я поінформував про це новообраного президента – у нього має бути право на власну зовнішньополітичну команду. Але я сказав йому, що готовий допомагати там, де потрібно, і там, де співпадуть наші принципи та бачення », – сказав п. Клімкін. Після відставки він має намір стати депутатом: «Іду до Верховної Ради – з командою, з якою поділяю цінності і принципи». Про її членів Павло Клімкін не став згадувати.

Сьогодні ж секретар Ради національної безпеки та оборони Олександр Турчинов також подав заяву про відставку.

«У зв’язку із припиненням повноважень Президента України, який призначав мене на посаду, прошу розглянути питання щодо припинення відповідно до законодавства моїх повноважень як секретаря Ради національної безпеки і оборони України”, – йдеться в заяві. Водночас Турчинов підкреслив, що “враховуючи продовження збройної агресії Російської Федерації проти України, готовий безпосередньо на військовій службі у будь-якому військовому підрозділі або військовому формуванні і надалі захищати нашу країну».

About Author

meest-online.com

Comments are closed.

Leave A Reply