Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 20, 2022

Клімкін відмовився від участі в засіданні Ради Європи на знак протесту

Автор:

|

Травень 16, 2019

|

Рубрика:

Клімкін відмовився від участі в засіданні Ради Європи на знак протесту

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін скасував візит у Гельсінкі, де 17 травня відбудеться засідання міністрів країн – членів Ради Європи. Він не згоден з проектом Комітету міністрів РЄ, який відкриває шлях до повернення Росії в Парламентську асамблею. Про це повідомила «Європейська правда».

«Вперше за багато років Україна не буде представлена ​​на рівні міністра», – заявив постпред України в Раді Європи Дмитро Кулеба.

За інформацією видання, в Гельсінкі планується ввести новий тип процедури санкцій проти країн-порушників, яка дозволить Росії знову стати повноправним членом Парламентської асамблеї. Клімкін написав на своїй сторінці в «Фейсбуці», що окремі країни-члени, які готові повернути Росію в ПАРЄ, «стають співучасниками підриву» Мінських домовленостей, які покликані нормалізувати ситуацію на Донбасі.

Як повідомлялося раніше, міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що скасування Радою Європи вимог до Росії щодо виконання нею своїх зобов’язань як країни-члена може дати Україні підстави заявляти про відмову від дотримання Мінських угод.

«Від усіх європейських цінностей дуже швидко може нічого не залишитися», – попередив міністр. Нагадаємо, що під час головування в Раді Європи Фінляндія взяла на себе роль антикризового менеджера, але поки компроміс між Росією і організацією знайти не вдалося. 17 травня Фінляндія передасть головування в Раді Європи Франції.

About Author

meest-online.com

Comments are closed.

Leave A Reply