Новини для українців всього свту

Thursday, Jul. 29, 2021

Кінець ери одноразового посуду?

Автор:

|

Грудень 19, 2018

|

Рубрика:

Кінець ери одноразового посуду?

Уряд Австрії, яка зараз головує у Євросоюзі, повідомив у середу, 19  грудня, що досягнуто домовленості про заборону одноразових пластикових тарілок і столових приладів, соломинок для пиття, тонких пакетів та інших виробів із пластику разового користування. Деталі заборони, спрямованої на скорочення обсягів пластикових відходів узгодили представники Європейського парламенту і країн ЄС.

Одноразові продукти, альтернативи яким вже існують, повинні бути повністю заборонені в ЄС з 2021 року. Через п’ять років після вступу цих правил в силу пластикові пляшки будуть продавати тільки з прикріпленими до них кришками. Крім того, одноразові продукти, що містять частку пластику, зокрема вологі серветки, в обов’язковому порядку будуть супроводжуватися вказівками про негативну дію на навколишнє середовище.

Наприкінці жовтня за відповідну пропозицію Єврокомісії проголосував Європарламент. За планами, до кінця 2025 року 90 відсотків одноразових пластикових пляшок повинні підлягати переробці. Як твердить статистика, пластик становить три чверті всього сміття у світовому океані. У Євросоюзі одноразові вироби з пластику – це приблизно половина обсягу сміття на пляжах.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply