Новини для українців всього свту

Thursday, Jul. 7, 2022

Кім Чен Ин чекає зустрічі з Дональдом Трампом

Автор:

|

Травень 27, 2018

|

Рубрика:

Кім Чен Ин чекає зустрічі з Дональдом Трампом

Як і було обіцяно, у неділю, 27 травня, оприлюднена офіційна інформація про неанонсовану зустрічі між лідерами двох Корейських держав, що відбулася напередодні на кордоні у демілітаризованій зоні.

Перш за все північнокорейська сторона наголосила, що Голова Державної ради Корейської Народно-Демкратичної Республіки (КНДР) Кім Чен Ин і Президент Республіки Корея Мун Чже Ін домовилися про необхідність регулярних зустрічей. Це потрібно для пожвавлення діалогу та обміну думками. Визначено, що наступна зустріч на вищому рівні відбудеться вже 1 червня.

Кім Чен Ин подякував Мун Чже Іну за допомогу в організації запланованого на 12 червня в Сінгапурі саміту за участю лідерів КНДР і США. Північнокорейський керівник висловив свій «твердий намір» взяти участь в цих історичних перемовинах.

У свою чергу Президент Південної Кореї закликав Пхеньян і Вашингтон прибрати «непорозуміння шляхом прямої комунікації». Він наголосив на необхідності більш інтенсивної підготовки до саміту 12 червня, щоб в його ході покласти край «історії воєн і конфронтації».

Раніше президент США Дональд Трамп дав зрозуміти, що зустріч у Сінгапурі може бути зірвана. Однак у ніч на 26 травня він написав у мережі Twitter про «дуже продуктивні переговори з Північною Кореєю про повернення до проведення саміту».

Світлина: неанонсована зустріч Кім Чен Ина і Мун Чже Іна.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply