Новини для українців всього свту

Monday, Mar. 8, 2021

Кількатисячна акція протесту пройшла в Лондоні через приїзд Трампа

Автор:

|

Червень 04, 2019

|

Рубрика:

Кількатисячна акція протесту пройшла в Лондоні  через приїзд Трампа

У Лондоні під час переговорів президента США Дональда Трампа з прем’єр-міністром Великобританії Терезою Мей пройшла акція протесту через візит президента США, повідомляє Reuters. У ній взяли участь кілька тисяч чоловік, що менше, ніж у минулому році, коли на протести вийшли десятки тисяч, уточнює агентство.

Протестуючі запустили в небо Trump Baby – шестиметрову надувну фігуру немовляти з головою Трампа. «Ми у веселій формі намагаємося сформулювати силу почуттів проти Дональда Трампа і його політики ненависті», – сказав один з творців фігури Лео Маррі. В акції брав участь лідер опозиційної Лейбористської партії Джеремі Корбін. Він заявив, що вона є «живим втіленням того, що являє собою демократичне суспільство».
Сам Трамп сказав, що не бачив протестів. «Я чув, що були протести. Я сказав: “Де протести?”. Я не бачу ніяких протестів, я бачив невеликий протест сьогодні, <…> так що багато в чому це фейкові новини », – цитує його« Бі-бі-сі ».

Президент США разом з дружиною Меланією прибув в Лондон 3 червня з триденним візитом. Мей і Трамп провели спільну прес-конференцію, в ході якої Трамп заявив, що США укладуть з Великобританією «феноменальну» торгівельну угоду після Brexit.

About Author

meest-online.com

Comments are closed.

Leave A Reply