Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 3, 2022

«Кіборг» у складі Верховного Суду

Автор:

|

Липень 28, 2017

|

Рубрика:

«Кіборг» у складі Верховного Суду

Про це інтернет-видання України пишуть 28 липня, як про маленьку сенсацію. Напередодні Вища кваліфікаційна комісія суддів України (ВККС) затвердила перелік 120-ти переможців конкурсу до Верховного суду. Їх розділять на групи по 30 осіб та призначать у відповідні касаційні суди у складі Верховного Суду (адміністративного, господарського, кримінального та цивільного).

Голова ВККС Сергій Козьяков так прокоментував це рішення: «Серед переможців ми бачимо професорів та викладачів вищих навчальних закладів, суддю-добровольця, який боронив Донецький аеропорт, правозахисників з досвідом роботи в Європейському суді з прав людини, адвокатів, які отримали освіту в провідних міжнародних університетах». На жаль «кіборг»-переможець не названий.

Втім, з приводу переліку вже лунає критика. Представник організації «Реанімаційний пакет реформ» Михайло Жернаков твердить, що рівно четверта частина переможців «недоброчесні». А на сайті «Радіо Свобода» 28 липня читаємо: «Кілька суддів, які фігурували у журналістських розслідуваннях програми «Схеми», потрапили до рейтингу кандидатів на посади у новому Верховному суді».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply