Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 23, 2022

Керченський міст таки зміщується

Автор:

|

Листопад 23, 2018

|

Рубрика:

Керченський міст таки зміщується

Проект «Крим.Реалії» у п’ятницю, 23  листопада, присвятив цій темі спеціальну публікацію. Вже встановлено, що одні фрагменти просідають зі швидкістю до 89 міліметрів за рік, інші – піднімаються зі швидкістю до 52 міліметрів за рік. А складні погодні умови, як запевняють експерти, можуть взимку посилити нестабільність конструкції.

Перший заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Юсуф Куркчі зазначив, що у випадку з Керченським мостом багато можуть розповісти супутникові дані. Адже метод опрацювання космічних знімків є загальнодоступним і всі охочі можуть знайти його в інтернеті. Зокрема, Юсуф Куркчі наголосив: «Конструкція не просто рухається в одну сторону – наприклад, вниз від своєї ваги, що було б логічно – а постійно або вгору, або вниз у контрольних точках, за якими здійснювався моніторинг. Не варто забувати, що тектонічні плити під мостом теж перебувають у постійному русі. Ми продовжимо стежити за динамікою цих змін».

Український інженер-мостобудівник Петро Коваль вважає, що на точність супутникових вимірів можна покладатися. А головний інженер проекту компанії «Союзтранспроект» Георгій Росновський каже, що не бачив проект Керченського мосту, але повідомленням про тріщини і зсуви вірить. Ось його висновок: «Швидше за все, це наслідок низької кваліфікації як будівельників, так і проектувальників».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply