Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 17, 2021

Кемерово: обурені люди вимагають правди

Автор:

|

Березень 27, 2018

|

Рубрика:

Кемерово: обурені люди вимагають правди

До цього західносибірського міста, що перебуває в жалобі, у вівторок, 27 березня прибув президент Росії Володимир Путін. ЗМІ наголошують, що зробив він це через півтори доби після перших повідомлень про пожежу в торговому центрі «Зимова вишня», де у вогні загинуло понад 60 осіб.

За повідомленням агенції «Інтерфакс», Володимир Путін оглянув фасад згорілої будівлі та поклав букет троянд до облаштованого тут стихійного меморіалу, куди люди приносять квіти, м’які іграшки та фотографії загиблих. Після цього провів нараду з місцевою владою і слідчими органами, на якій назвав причиною пожежі злочинну недбалість.

Як передає з місця подій кореспондент ВВС Сергій Горяшко, у центрі міста біля будівлі адміністрації відбувся великий мітинг. Він виник стихійно і не був санкціонований владою. Люди приносили з собою мегафони і колонки. Учасники акції скандували: «Правду! Правду!», вимагаючи повної інформації про трагедію. Лунали заклики до відставки губернатора краю і мера міста.

За інформацією станом на ранок вівторка, внаслідок пожежі у торговому центрі «Зимова вишня» в Кемерові загинула 41 дитина. Загалом у списках значаться прізвища 64 жертв вогню.

Світлини AFP і Reuters.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply