Новини для українців всього свту

Friday, May. 7, 2021

Кельн не хоче слухати неонацистську лексику

Автор:

|

Квітень 22, 2017

|

Рубрика:

Кельн не хоче слухати неонацистську лексику

У суботу, 22 квітня, у цьому місті відкрився з’їзд правопопулістської партії «Альтернатива для Німеччини» (АдН). Будівлю готелю, в якому він відбувається, блокували близько трьох тисяч демонстрантів. Активісти намагалися перешкодити делегатам увійти всередину приміщення, чим таки затримали початок заходу. Помірковані німці дорікають партії у тому, що вона робить ставку на провокації і неонацистську лексику. Зате хвалять її у російських ЗМІ, наголошуючи на готовності АдН до співпраці з Росією.

У місті завчасно підготувавшись до очікуваних протистоянь. Близько 4 тисяч правоохоронців забезпечують дотримання порядку. Але не завжди успішно. З ранку протести місцями переростали в зіткнення з поліцією. В результаті один поліцейський отримав травму обличчя. Акція вже набуває масового характеру. Очікується, що протягом дня може зібратися до 50 тисяч її учасників. Не виключена поява поміж них агресивно налаштованих прихильників вкрай лівих поглядів.

Передбачається, що на з’їзді партія АдН оголосить свою передвиборчу програму і обере лідера партійного списку на вибори в бундестаг. Вони відбудуться 24 вересня 2017 року.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply