Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 22, 2021

Кар’єрне зростання президентського симпатика

Автор:

|

Березень 28, 2018

|

Рубрика:

Кар’єрне зростання президентського симпатика

У середу, 28 березня, Національне агентство із запобігання корупції (НАЗК) обрало зі свого складу нового голову. Ним став Олександр Мангул.

Агентство почало діяти понад два роки тому, коли в Україні запустили процес електронного декларування доходів та статків усіх державних службовців. Створення такої структури, що повинна контролювати відповідність статків чиновників їхнім заробіткам, було однією із найважливіших умов Євросоюзу для отримання Україною безвізового режиму. Першим головою НАЗК стала Наталя Корчак, дворічна каденція якої супроводжувалася скандалами, а ще більше – звинуваченнями з боку співпрацівників, експертів, урядовців. Наприклад, дочасно з агенції звільнились її активні члени Руслан Радецький та Руслан Рябошапка.

Олександр Мангул з травня 2015 року по лютий 2018 року працював головою Мелітопольської районної державної адміністрації Запорізької області. Тобто, належав до президентської вертикалі. Окрім того, він очолював місцеве відділення «Блоку Петра Порошенка», а на виборах восени 2015 року був першим номером у списку цієї партії до районної ради. Однак знайомі вони з чинним главою держави ще давніше. Коли Петро Порошенко був міністром економіки в уряді Миколи Азарова, у міністерстві працював й Олександр Мангул. Якось він брав участь у перемовинах, які проводив Петро Порошенко і каже, що для цього «це був майстер-клас».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply