Новини для українців всього свту

Monday, May. 16, 2022

Кара за «шкідливу діяльність Росії»

Автор:

|

Квітень 06, 2018

|

Рубрика:

Кара за «шкідливу діяльність Росії»

На сайті Міністерства фінансів США у п’ятницю, 6 квітня, з’явилася інформація про запровадження санкцій проти 24 російських бізнесменів і чиновників, що включені до так званої «Кремлівської доповіді». Обмежувальні заходи, окрім того, накладені на 14 компаній.

У переліку значаться найвпливовіші російські олігархи з оточення Володимира Путіна –  Олексій Міллер, Ігор Ротенберг, Олег Дерипаска, Сулейман Керімов, Віктор Вексельберг, а також Кирило Шамалов, якого ЗМІ називали зятем російського президента. Вписали туди й кілька дуже високопоставлених чиновників. Наприклад – міністра внутрішніх справ Володимира Колокольцева, очільника Національної гвардії Росії (Росгвардія) Віктора Золотова, керівника Федеральної служби нагляду у сфері зв’язку, інформаційних технологій і масових комунікацій (Роскомнадзор) Олександра Жарова, губернатора Тульської області Олексія Дюміна.

У Сполучених Штатах будуть заморожені всі активи компаній і приватних осіб, які потрапили під санкції. Американцям також забороняється вести будь-який бізнес з фігурантами цих списків.

Коментуючи сьогоднішнє рішення, міністр фінансів США Стівен Мнучін пояснив, що санкції не пов’язані з конкретними правопорушеннями, а введені у відповідь на «шкідливу діяльність Росії». Йдеться про покарання Москви за всі її діяння останнього часу, включаючи анексію Криму, підтримку сирійського режиму і спроби підірвати західну демократію.

Світлина: очільник «Газпрому» Олексій Міллер теж потрапив до числа покараних.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply