Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 23, 2022

Кара за критику патріарха Кирила

Автор:

|

Жовтень 15, 2018

|

Рубрика:

Кара за критику патріарха Кирила

Інтернет-газета «Українська правда» у понеділок, 15  жовтня, з посиланням на білоруську службу «Радіо Свобода» повідомляє, що у Мінську заборонили служіння священикові Свято-Михайлівського православного приходу Олександру Шрамку. Сталося це після того, як він висловив у мережі Facebook кілька критичних зауважень на адресу патріарха Московського Кирила.

Процитуємо фрагмент розміщеного ним тексту: «На тебе чекають не одну годину на вулиці. На тебе. Чекають. І ще. Не так багато, як у минулі роки. Але все ж хтось приходить. Кому ти цікавий. Навіть якщо не пускають у собор, куди вхід тільки з перепусткою. Вони прийшли і будуть весь вечір стояти на вулиці, задовольняючись трансляцією на екрані. Чому не дати їм мінімальний живий контакт? Чому потрібно під’їжджати на машині до самих воріт собору і, вийшовши з неї, навіть не озирнутися? Невже так важко вийти хоча б на 100 або 50 метрів і пройти кілька десятків кроків, вітаючи і благословляючи народ?.. Не розумію».

Священик Олександр Шрамко у коментарі для «Радіо Свобода» розповів: «Ми очікували на патріарха вранці, мене покликали і сказали, що я не можу вже служити, що є заборона. Обставини, мовляв, будуть у вівторок».

Отже, розмову продовжать уже після завершення понеділкового засідання синоду Російської православної церкви, що відбувається у Мінську. Головна тема – оцінка дій Константинопольського Патріархату щодо надання автокефалії Церкві в Україні.

Світлини з сайту «Радіо Свобода»: вгорі – священик Олександр Шрамко, внизу – віряни у Мінську прийшли подивитися на патріарха Кирила.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply