Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 22, 2021

Кандидати з Банкової і СІЗО подали документи

Автор:

|

Лютий 03, 2019

|

Рубрика:

Кандидати з Банкової і СІЗО подали документи

За збігом обставин це сталося в один день – у неділю, 3 лютого. Про те, що чинний Президент Петро Порошенко подав документи до Центральної виборчої комісії (ЦВК) для реєстрації кандидатом у президенти, першим повідомив прес-секретар глави держави Святослав Цеголко у мережі «Facebook».

Тим часом координатор Медійної ініціативи за права людини Ольга Решетілова твердить, що Петро Порошенко пройшов до ЦВК через чорний хід. А у спільноті «Хто замовив Катю Гандзюк?» вміщено текст, який пояснює, чому так могло статися. Наводимо фрагмент з нього: «Активісти перед входом у Центральну Виборчу Комісію розгорнули великі банери із закресленими прізвищами партійців Блоку Петра Порошенка, замазаних у вбивство Гандзюк. У президента дуже мало часу, щоб позбутися цих людей, позбавити їх владних повноважень, викинути на узбіччя історії та дати слідству зробити свою справу».

Цього ж дня документи та заяву про висунення кандидатом на посаду президента до ЦВК подала народний депутат Надія Савченко. Але оскільки вона перебуває під вартою у слідчому ізоляторі (СІЗО), необхідні формальності виконала її сестра Віра Савченко.

За її словами, заява подана без внесеної застави. І пояснила це так: «Банк відкривав нам рахунок 26 днів, а відкрив за добу до завершення збору коштів. Тому шансу нам не залишили. Але в Конституції не сказано про заставу. В Конституції написано лише про українця, який має жити в Україні не менше 10 років. Тому діємо відповідно норм Конституції».

Світлина: неділю, 3 лютого, акція перед входом до ЦВК.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply