Новини для українців всього свту

Sunday, Dec. 4, 2022

Канадця у Китаї засудили до страти

Автор:

|

Січень 15, 2019

|

Рубрика:

Канадця у Китаї засудили до страти

Повідомляючи у вівторок, 15 січня, про жорстоке рішення, провідні інтернет-портали цитують коментар канадського прем’єр-міністра Джастіна Трюдо, який заявив: «Нас надзвичайно турбує той факт, що Китай вирішив довільно роздавати смертні вироки»,

Напередодні за рішенням суду, 36-річному громадянину Канади змінено покарання за причетність до наркоторгівлі. Замість раніше призначеного тюремного терміну оголошено смертний вирок. Сім’я канадця назвала рішення китайського суду нелюдським.

Роберт Шелленберг був заарештований у Китаї в 2014 році. Чоловіка звинуватили у намірі провезти близько 230 кілограм метамфетаміну з Китаю до Австралії. Він не визнав своєї провини. Торік у листопаді Роберта Шелленберга засудили до 15 років в’язниці. Однак учора суд заявив, що попереднє рішення «занадто м’яке», і замінив його на страту. Новий вирок можна оскаржити протягом 10 днів.

Міністерство закордонних справ Канади вже виступило з попередженням до всіх, хто збирається до Китаю, про небезпеку «довільного виконання місцевих законів» та порекомендувало бути гранично обережними під час таких поїздок.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply