Новини для українців всього свту

Thursday, Aug. 18, 2022

Канадський політик розкрив методи гібридної війни Путіна проти Європи

Автор:

|

Березень 29, 2016

|

Рубрика:

Канадський політик розкрив методи гібридної війни Путіна проти Європи

main

Гібридна війна, розпочата російським лідером Володимиром Путіним по відношенню до українців, насправді ведеться проти всієї Європи, вважає канадський депутат Борис Вжесневський.

«Якщо подивитися на гібридну війну Путіна проти Європи, то можна побачити інформаційний тиск, підкуп економічної та політичної еліти на Заході, видавлювання біженців з Сирії в Європу, фінансування радикальних партій», – перерахував Вжесневський.

Українці, на думку депутата, є щитом, що захищає європейські цінності. «Нам слід не тільки допомогти Україні у військовому конфлікті, але і підтримати те, що залишилося від демократії в Росії», – сказав Вжесневський.

«Якщо ми зможемо знайти спосіб протидіяти пропаганді російського телебачення, яка пропонує суміш неоімперіалізму та шовінізму, і підтримати залишки демократії в Росії, згодом ситуацію вдасться змінити», – зазначив політик.

Він порівняв високий рейтинг Путіна з підтримкою Гітлера. «Іноді люди на Заході нарікають, що змінити політику Росії неможливо через високі рейтинги Путіна. Що ж, в 1930-их один з лідерів Німеччини мав таку ж підтримку», – підкреслив Вжесневський.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply